Moloz Kule

Moloz kulesine çok katlı yapılarda ince işlere girilmesiyle oluşan molozların şantiye alanında varlıkları sorun oluşturacağından, atıkların güvenli bir şekilde uygun konuma boşaltılıp biriktirilmesi amacıyla yapılan Moloz Kulesi, çok fonksiyonel, hızlı ve pratik bir çözüm olduğu için tercih edilmektedir.

Bayrakcı Metal üretimi olan Moloz kulesi sistemleri tedarikçi ve yüklenici firmalara kolay kurulumu, kullanımı, dayanıklılığı ve tasarımıyla; Moloz ve inşaat atığı kaldırma sorununa hızlı çözümler sağlar. Her kata bağımsız olarak hizmet veren Moloz atma kuleleri moloz atma işlemleri sırasında oluşabilecek tüm kaza risklerine karşı çevre ve iş güvenliği konusunda büyük avantajlar sağlar. Kolay ve hızlı bir şekilde kurulabilen çelik moloz şutları ile bunların içine geçen körüğe boru tüplerden oluşan her kat ve inşaat yüksekliğine kurulabilir şekilde tasarlanmıştır.

Şantiye içerisinde atılan molozların tahliye noktasındaki alanı daha verimli kullanabilmek amacı ile ihtiyaç duyulan özel döküm hatları ve benzeri özel imalatlar sayesinde tahliye ve/veya atığın araca yüklenmesi kolaylıkla yapılır.

Özel tasarımlarınız ve istediğiniz özelliklerde Moloz kule imalatı için satis@bayrakcimetal.com.tr sitesinden bilgi alabilirsiniz.

ÜRÜN SİPARİŞ FORMU