Nisan 13 2022 0Yorum
Yük ve Malzeme Taşıma Sepeti Fiyatı

Yük ve Malzeme Taşıma Sepeti Standardı

Yük ve malzeme taşıma sepeti sağlam yapısı, yüksek dayanımlı bağlantı ve ek noktaları ile şantiye ve inşaat alanlarında ekstra güvenlik sağlar. Şantiye Donanımları olarak üretimini yaptığımız yük ve malzeme taşıma sepetleri, her türlü malzemenin ulaşılması zor yerlere kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde taşınmasını sağlar.

Yük ve Malzeme Taşıma Sepeti Nedir?

Yük ve malzeme taşıma sepetleri şantiye ve inşaat alanlarında vinç yardımı ile kullanım sağlar. Şantiye ve inşaat alanlarındaki her türlü malzemeyi taşımaya ve kaldırmaya yönelik ürünlerdir. Yük ve malzeme taşıma sepetleri hareket halindeyken malzemelerin düşmesini önlemek amacıyla kapak ve tel örgüye sahiptir. Yük ve malzeme taşıma sepetleri bir iskele vincine veya kule vincin kaldırma kancasına takmak için uygun üretilir. Böylece inşaat ve şantiye alanlarında biriken malzemelerin taşınmasına kolaylık sağlar. İnşaat sahalarında genellikle tuğla taşıma, moloz taşıma, yapı malzemesi taşıma gibi çeşitli ve sınırsız kullanım kapasitesine sahip olan yük ve malzeme taşıma sepetlerinin Şantiye Donanımları tarafından istenilen ebat ve seçeneklerle üretimi yapılır.

Yük ve Malzeme Taşıma Sepetilerinin Ölçüleri

Ayrıca geniş imkanlara sahip atölyemizde istek ve ihtiyaçlarınıza uygun, farklı ebatlarda yük ve malzeme taşıma sepetleri üretimi de yapılmaktadır. talep@bayrakcimetal.com.tr adresine mail atarak özel tasarımlarınız için bizimle iletişime geçebilir ve istediğiniz özelliklerde yük ve malzeme taşıma sepetleri imalatı için bilgi alabilirsiniz.

Yük ve Malzeme Taşıma Sepetinin Özellikleri

  • İstenilen boyutlarda özel üretim
  • Stoktan hızlı teslimat
  • Yana açılır kapı
  • Vinç ile kullanıma uygun sistem
  • Paslanmaz metal baskı etiketi
  • 1 m yüksekliğinde düz sac ile çevrili

Kullanım Alanları

  • Sanayi alanları
  • Yapı arazileri
  • Fabrikalar
  • İnşaat sahaları

Yük ve Malzeme Taşıma Sepeti Fiyatı

Şantiye Donanımları; ISO kalite standartları çerçevesinde hızlı ve güvenilir çözümler sunmaktadır. Herhangi bir inşaat ve şantiye alanındaki taleplerinizi kısa sürede tasarlamak için yük ve malzeme taşıma sepetleri üreten firmamız uluslararası standartlara uygun hizmet vermektedir. Uzman personel kadrosuyla yük ve malzeme taşıma sepetleri tasarımı ve üretimi isteğe bağlı özel olarak üretilmektedir. Bütçenize uygun seçeneklerle yük ve malzeme taşıma sepetlerini üreten firmamız, özel fiyat seçenekleri için sizleri beklemektedir. Özel tasarım talepleri, istediğiniz özelliklerde yük ve malzeme taşıma sepetleri işlemleri için talep@bayrakcimetal.com.tr adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Şantiye Donanımları olarak üretim ve satışını yaptığımız yük ve malzeme taşıma sepeti incelemek için ve özel tasarım taleplerinde bulunmak için web sitemizi ziyaret edin.

Yük taşıma ürünlerimizi görmek için ziyaret ediniz: