Şantiye Kapıları

Şantiye kapıları araç ve yaya giriş – çıkışını kontrol altına alır ve şantiyenin güvenliğini sağlar. Mevzuat gereği Şantiye Kapıları araç girişi ve personel girişi için ayrı olmak zorunda olup, belirli fonksiyon/özelliklere sahip olmalıdır.

Şantiyenin ihtiyaç ve beklentilerine göre kapıların fonksiyonu, ebatları, kaplaması, rengi, vs. gibi özellikleri tespit edilerek şantiye için en uygun imalat yapılır ve yerinde montajı sağlanır. Bayrakcı Metal bünyesi içerisinde üretilen şantiye kapıları; güvenli, dayanıklı, uzun ömürlü ve kalitelidir. ­

Şantiye Kapı Çeşitlerimiz:

1-Motorlu Kayar Kapılar

Motorlu Kayar Şantiye kapısının çalışması için gerekli olan tüm aksamlarını (Motor, Dişli, Ray, Elektrik Panosu) imal ve temin edip anahtar teslim olarak tarafınıza çalışır vaziyette teslim ediyoruz.

2-Motorsuz ( Manuel) Kayar Kapılar

Motorsuz (Manuel) Kayar Şantiye kapılarının ray aksamı dahil tüm aksamlarını imal edip anahtar teslim olarak tarafınıza çalışır vaziyette teslim ediyoruz.

3-Çift Kanatlı Şantiye Kapıları

Çift Kanatlı Şantiye kapılarının açılır kapanır sistemi ile ilgili tüm aksamlar dahil olarak tarafınıza çalışır vaziyette teslim ediyoruz.

4- Yaya / Personel Giriş Kapıları

Şantiyelerde personel ve yaya girişi için gerekli olan kapıları, araç giriş kapıları ve çevreleme panolarının yanında bir bütün olarak imal edip tüm aksamlar dahil olarak tarafınıza çalışır vaziyette teslim ediyoruz.

Özel tasarımlarınız ve istediğiniz özelliklerde Şantiye kapısı imalatı için satis@bayrakcimetal.com.tr sitesinden bilgi alabilirsiniz.

ÜRÜN SİPARİŞ FORMU