Haziran 23 2022 0Yorum

Forklift İnsan Taşıma Sepeti

Şantiyelerde veya inşaat alanlarında, forkliftlerin ulaşabildiği alanlarda güvenle çalışmak ve insan taşımak için metal sepetlere ihtiyaç duyulur. Forklift İnsan Taşıma Sepeti, hem çalışma hem de taşıma işlemleri için ideal imkanlar sağlar.

Forklift İnsan Taşıma Sepeti Nedir?

Forklift insan taşıma sepeti, inşaat alanlarında ve depolarda personelin güvenle çalışmasına ve insan taşımaya olanak tanır. Şantiye Donanımları bünyesinde tasarımı ve üretimi yapılan forklift sepetleri kafesli ve kapılıdır. Üstten açılan kafes kapakları da çalışmaya veya malzeme indirmeye imkân tanır.

Sepetler, forkliftlerin taşıyabileceği ağırlıktadır. Ayrıca, forklift ayaklarının girebileceği uygun parçaları da vardır. İnşaatlar ve şantiyeler için istenen boyutlarda ve özelliklerde forklift sepeti üretimi yapılmaktadır.

Ayrıca sepetler için farklı endüstriyel boya seçenekleri de mevcuttur.

Forklift İnsan Taşıma Sepeti Şantiyelerde, inşaat alanlarında ve depolarda personelin güvenle çalışması için metal sepetlere ihtiyaç duyulur.

Forklift Sepeti Kullanım Alanları

  1. Yüksekte boya, badana yapımında
  2. Fabrika tavanında tesisat çalışması
  3. Yüksekte cam yıkama, cam değişimi
  4. Depolarda raftan sipariş toplama

Forklift İnsan Taşıma Sepetinin Ölçüleri

 MODEL EBATLAR KAPASİTE AĞIRLIK
 A B C KG. KG.
FRKSPT1000100010001200150150
FRKSPT2000100020001200300230

Forklift İnsan Taşıma Sepeti Fiyatı

Şantiye Donanımları; ISO kalite standartları çerçevesinde hızlı ve güvenilir çözümler sunmaktadır. Herhangi bir inşaat ve şantiye alanındaki taleplerinizi kısa sürede tasarlamak için yük ve malzeme taşıma sepetleri üreten firmamız uluslararası standartlara uygun hizmet vermektedir. Geniş imkanlara sahip atölyemizde istek ve ihtiyaçlarınıza uygun, farklı ebatlarda Forklift İnsan Taşıma Sepeti üretimi de gerçekleştirmekteyiz. Şantiye Donanımları olarak üretimini yaptığımız forklift insan taşıma sepetleri model ve fiyatlarını incelemek için  ürün sayfamızı ziyaret edebilir talep@bayrakcimetal.com.tr adresine mail atarak özel tasarımlarınız için teklif alabilirsiniz.